Vaše účetnictví - Naše starost

Proč využít vedení účetnictví od nás?

Každému klientovi dokážeme nabídnout individuální přístup, s ohledem na všechny jeho potřeby a požadavky. Součástí našich služeb jsou i klasické konzultace zdarma. Samozřejmostí našich konzultací může být i odborné poradenství, které souvisí s tím, jak zákonně a co nejlépe optimalizovat vaše daně.

Naším cílem je být vám v podnikání plnou oporou. Nabídnout vám službu, díky které nebudete muset řešit cokoliv, co se vedení účetnictví týká. Vše budeme zpracovávat výhradně jenom my. Stejně tak nabídneme i doprovodné služby, kdy vás můžeme zastupovat při kontrolách před úřady. Naše správná a věcná argumentace, podložená jasnými fakty zaručí, že ani těchto kontrol se bát nemusíte. K tomu všemu přidejte i naše bohaté zkušenosti a můžete si být jisti, že jsme volbou číslo jedna!

Co získáte, pokud zvolíte vedení účetnictví od nás?

Rozsah naší práce je velký a tak vám můžeme nabídnout širokou nabídku služeb. Mezi ty základní v rámci vedení účetnictví můžeme zahrnout:

Sestavení účetní uzávěrky

Výše uvedený výpis je jenom zlomek toho, co v rámci vedení účetnictví nabídneme. Nechybí třeba ani zpracování vnitřních směrnic, sledování saldokonta či propočet daňové povinnosti, asistence v rámci inventur, stejně jako pravidelný reporting, nebo skladování a archivace dokladů. Potřebujete cokoliv z výše uvedeného? Nebo ještě něco navíc? Neváhejte nás kontaktovat.

Kolik zaplatíte?

Vycházíme klientům vstříc. Můžeme se domluvit na platbě za jednotlivé účetní úkony, můžeme se domluvit na měsíčních paušálech, nebo najít jinou, oboustranně výhodnou formu spolupráce jak pro malé, tak i velké firmy. Podívejte se na náš orientační ceník, nebo nás rovnou nezávazně kontaktujte.