Vaše účetnictví - Naše starost

Proč mzdová a personální agenda od nás?

Pokud máte zaměstnance, je mzdová a personální agenta jedním z hlavních pilířů úspěšně vedeného podniku. Jelikož jde o oblast poměrně specifickou, jistě oceníte naše dlouholeté zkušenosti, díky kterým bude mzdová a personální agenda vedena profesionálně. Přirozeně sledujeme i aktuální trendy a veškeré zákonné požadavky, díky čemuž bude vedení i po této stránce správné. Přirozeně sledujeme i cíle našich klientů, díky čemuž se snažíme správně vedenou agendou dosáhnout optimalizace právě v oblasti mezd. K tomu přispívají i naše služby spojené s odborným poradenstvím, stejně jako s profesionálními konzultacemi, při hledání nejlepšího možného postupu.

Co získáte, pokud bude zvolena mzdová a personální agenda od nás?

Naše služby jsou postaveny nejenom na profesionalitě a na zkušenostech, ale i na skutečně bohatém rozsahu. Zvládneme vše, co se oblasti mzdové evidence, ale i personální agendy týká. Primárně je to:

Dále zajistíme i přihlášení pracovníků ke zdravotnímu a sociálnímu pojištění, stejně jako se postaráme o jednotlivé odvody v rámci dané mzdy. Zajistíme i výpočet případných srážek ze mzdy, včetně jejich odvodů. Podnikatelům nabídneme i zastupování na příslušných úřadech, nebo zpracování přehledů pro správu sociálního zabezpečení, zdravotní pojišťovny, finanční úřady i úřady práce. Zvládneme i mzdový audit, nebo kompletní odborný dohled s průběžnou konzultací.

Kolik zaplatíte?

Vycházíme klientům vstříc. Můžeme se domluvit na platbě za jednotlivé účetní úkony, můžeme se domluvit na měsíčních paušálech, nebo najít jinou, oboustranně výhodnou formu spolupráce jak pro malé, tak i velké firmy. Podívejte se na náš orientační ceník, nebo nás rovnou nezávazně kontaktujte.