Vaše účetnictví - Naše starost

Proč daňová evidence od nás?

Takzvaná daňová evidence, dříve nazývaná jako jednoduché účetnictví je služba jako stvořená pro každého drobného podnikatele. Osobu, která vlastní živnostenské oprávnění a která je nazývána jako osoba samostatně výdělečně činná – OSVČ. Daňová evidence realizovaná naší společností je jistotou komplexních služeb, které souvisí jak s potřebami našich klientů, tak i se zákonnými požadavky. Naším cílem je ulehčit klientům od toho, aby je jednoduché účetnictví jakkoliv zatěžovalo a zároveň hledět na jejich ekonomické zájmy.

Daňová evidence realizovaná právě námi pro vás znamená nejenom zpracování veškeré potřebné dokumentace, která s ní souvisí. Stejně tak vám nabídneme také základní i komplexní poradenský servis, potřebné konzultace, stejně jako vám nabídneme služby spojené se zastupováním před úřady, nebo služby spojené s asistencí při případných kontrolách.

Co získáte, pokud zvolíte vedení daňové evidence od nás?

Můžeme vám nabídnout širokou škálu služeb přímo s ohledem na vaše potřeby v oblasti, kterou je právě daňová evidence. Klíčové služby, které můžeme nabídnout, naleznete níže:

Zpracování a vedení knihy pohledávek i závazků

Mezi další naše služby rozhodně patří také pravidelné zpracování roční účetní uzávěrky, vedení záznamní povinnosti u plátců DPH, nebo s nimi související zpracování a podání přiznání k DPH. Jak u plátců měsíčních, tak i kvartálních. Mezi služby, které zahrnuje daňová evidence od nás, patří ale i zpracování přiznání k silniční dani, zpracování daně ze závislé činnosti, stejně jako zpracování srážkové daně.

Kolik zaplatíte?

Vycházíme klientům vstříc. Můžeme se domluvit na platbě za jednotlivé účetní úkony, můžeme se domluvit na měsíčních paušálech, nebo najít jinou, oboustranně výhodnou formu spolupráce jak pro malé, tak i velké firmy. Podívejte se na náš orientační ceník, nebo nás rovnou nezávazně kontaktujte.