Vaše účetnictví - Naše starost

Proč daňové poradenství od nás?

Zákonů je mnoho a pravidelně se mění. Klasický podnikatel dnes téměř nemá šanci sledovat různé novely a změny. Proto je tu naše daňové poradenství. S ohledem na současné legální možnosti můžeme i s vámi konzultovat možné daňové optimalizace, které se nemusí hodit jenom velkým firmám. Nabízíme zkušenosti a praktické znalosti i cesty, díky kterým bude i u vás daňová optimalizace skutečně efektivní. Renomovaný daňový poradce nabídne nejenom odborné konzultace a poradenství, ale přijde také s různými cestami, které se v daném směru mohou jevit jako nejefektivnější. To vše s jistotou profesionality, stejně jako individuálního, ale hlavně i diskrétního přístupu k vám i vaší firmě.

Co získáte, pokud bude zvoleno daňové poradenství od nás?

Naše služby jsou rozsáhlé, komplexní, profesionální a diskrétní. Daňové poradenství může mít mnoho podob a toto jsou hlavní služby, které nabízíme:

Efektivní vedení účetnictví

Stejně tak umíme zpracovat daňové a účetní odpisové plány, připravit efektivní metodiku vedení účetnictví, nebo podklady k případným finančním kontrolám. Naše daňové poradenství přirozeně zahrnuje i služby spojení se zastupováním vaší firmy u daných kontrol. Umíme se specializovat i na audity, a to ať už se jedná o jeho zajištění u auditorské společnosti, nebo se jedná o zastupování při auditu samotném. Naší doprovodnou službou je též i zajištění právního zastoupení v případě sporu.

Kolik zaplatíte?

Vycházíme klientům vstříc. Můžeme se domluvit na platbě za jednotlivé účetní úkony, můžeme se domluvit na měsíčních paušálech, nebo najít jinou, oboustranně výhodnou formu spolupráce jak pro malé, tak i velké firmy. Podívejte se na náš orientační ceník, nebo nás rovnou nezávazně kontaktujte.